4
5
“AK Bars” izlīdzina rezultātu sērijā
Publicēts 6. aprīlī, 2009.
Gagarina kausa izcīņas finālsērijā Kazaņas “AK Bars”, uzvarot Jaroslavļas “Lokomotiv” ar 5:2, izlīdzinājis rezultātu spēļu summā.

Spēle risinājās Jaroslavļā, “Arēnā-2000″. Mača trešajā minūtē vadībā viesus izvirzīja Aleksejs Morozovs (attēlā). Jau pēc piecām minūtēm Jukka Hentunens dubultoja pārsvaru. Līdz divdesmitminūtes beigām vienus vārtus “Lokomotiv” gan atguva - precīzs bija Juhans Okermans.

Otrajā trešdaļā atkārtojās tas pats, kas iepriekšējā periodā, - vispirms divus golus iemeta kazaņieši. To paveica Dmitrijs Obuhovs un Hentunens, kuram tas bija jau otrais trāpīgais raidījums mača laikā. Mājinieki vēl centās paglābties no zaudējuma, taču tas neizdevās. Tiesa, Jozefs Vasīčeks vēl spēja ieraidīt ripu Fredrika Norenā sargātajos vārtos. Pēc otrā perioda Jaroslavļas kluba vārtos Georgiju Gelašvili nomainīja Sergejs Zvjagins. Noslēdzošajā spēles fāzē ne viena, ne otra vienība ar vārtu guvumiem neizcēlās.

Jaroslavļas “Lokomotiv” - Kazaņas “AK Bars” 3:5 (1:2, 2:3, 0:0)

Vārtus guva: Juhans Okermans, Jozefs Vasīčeks; Aleksejs Morozovs, Jukka Hentunens (x2), Dmitrijs Obuhovs, Tonijs Mortensons.