4
5
“Dinamo” atsāk ar uzvaru
Publicēts 12. februārī, 2009.
Pēc neilga pārtraukuma kārtējo maču KHL čempionātā aizvadījusi Rīgas “Dinamo” vienība, kas ar 4:2 pārspēja Oļega Znaroka trenēto Balašihas “MVD”.

Lielisks mača sākums padevās “dinamiešiem”. Otrajā minūtē ar rezultatīvu raidījumu pēc Georgija Pujaca piespēles izcēlās Mārtiņš Cipulis. Nepagāja ne piecas minūtes, kad rīdzinieki turpināja ievainot oponentus. Atkal pie gola piestrādāja Cipulis un Pujacs, šoreiz gan mainītām vietām. Periods pat nebija pusē, kad vienus vārtus mājinieki atguva. Diemžēl līdz divdesmitminūtes beigām Maskavas rajona vienība panāca arī 2:2.

Otrais periods veiksmīgi aizritēja mūsējiem - vispirms vārtus guva un “Dinamo” vadībā izvirzīja Marsels Hosa, bet vēlāk uzvaru nodrošināja Meta Elisona precīzais raidījums. Katrai no komandām regulārās sezonas izskaņā gūtie punkti ir ļoti svarīgi, kas raisa vēl lielāku prieku par Rīgas kluba uzvaru. “Dinamo” atrodas 11. pozīcijā, kamēr “MVD” ir “aiz svītras” jeb pagaidām netiek izslēgšanas cīņās.

Rīgas Dinamo - Balašihas MVD (2:2, 2:0, 0:0)