4
5
“Dinamo” sezona beigusies
Publicēts 4. martā, 2009.
Rīgas “Dinamo” klubam ar zaudējumu pret Maskavas “Dinamo” Gagarina kausa izcīņas pirmajā kārtā šā gada sezona ir beigusies.

Aktīvi spēli iesāka rīdzinieki, kuriem palīdzēja pārpildītās “Arēna Rīga” tribīnes. Perioda 19. minūtē tika atklāts rezultāts, kad ripa ieslīdēja vārtos pēc Marsela Hosas cīņas vārtu priekšā. Taču maskavieši bija pilni ar pārliecību un vēlmi pēc iespējas ātrāk beigt sēriju. Savu apņēmību viņi atainoja gūtajos vārtos mača 22. minūtē, kad precīzs raidījums Matiasam Veinhandlam. Tiesa, ilgi nebija jāgaida līdz mūsējie atkal izvirzījās vadībā. Skaistā pretuzbrukumā vārtus guva Aleksandrs Ņiživijs. Trešdaļas turpinājumā līdz 3:1 rezultātu palielināja Marks Hartigans.

Diemžēl liktenīgs izrādījās trešais periods. Hartigans nopelnīja 2+2 minūšu noraidījumu, par ko Rīgas komandu smagi sodīja viņu oponenti. Vispirms līdz minimumam rezultāta starpību samazināja Karels Rahuneks, bet mazliet vēlāk neizšķirtu panāca Sergejs Zinovjevs. Par nelaimi, viesi turpināja spēlēt tikpat vareni, kā rezultātā spēles 58. minūtē Dmitrijs Afanasenkovs guva uzvaru nesošos vārtus.

Ar uzvaru Rīgā “Dinamo” no Maskavas izcīnīja uzvaru arī Gagarina kausa izcīņas pirmajā kārtā.

Rīgas “Dinamo” - Maskavas “Dinamo” 3:4 (1:0, 2:1, 0:3)

Vārtus guva: Marsels Hosa, Aleksandrs Ņiživijs, Marks Hartigans; Matiass Veinhandls, Karels Rahuneks, Sergejs Zinovjevs un Dmitrijs Afanasenkovs.