4
5
“Metalurgs” neizpilda uzdevumu
Publicēts 24. novembrī, 2008.
Liepājas “Metalurgam” pietiktu ar zaudējumu, ja pretinieki būtu iemetuši tikai par vienu ripu vairāk, lai iekļūtu Kontinentālā kausa izcīņas finālturnīrā. Diemžēl tas neizdevās - 2:5 pret Minskas “Keramin”.

“Keramin” savu apņēmību izpauda jau pirmajā minūtē, kad pēc labas izspēles viesi iemeta vārtu tukšajā stūrī. Mūsējie izlīdzināja rezultātu pēc četrām minūtēm. Precīzs izrādījās Andrejs Smirnovs. Vēl pēc tikpat ilga laikposma atkal vadībā izvirzās “Keramin”. Minskieši, spēlējot divu vīru vairākumā, “iestūma” ripu vārtos. Perioda beigu daļā liepājnieku kļūdu izmanto viesi, pārtverot piespēli un izejot vienatnē pret vārtsargu. Otrā trešdaļa pagāja līdzīgi. Minskas vienība turpināja dominēt panākot 4:1 savā labā un teju iespēja arī 5:1, taču “bullīti” Dmitrijs Žabotinskis spēja atvairīt. Perioda pēdējā minūtē “Metalurgs” grābās pie pēdējiem līdzekļiem - nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet tas nevainagojās ar rezultātiem. Trešajā trešdaļā vēl vienus vārtus guva Smirnovs, kas varēja liepājniekiem dot cerības. Tomēr neveiksmīgi divas minūtes pirms mača beigām nospēlēja mājinieki zaudējot kārtējos vārtus.

“Keramin”, lai uzvarētu turnīrā, vajadzēja uzvara ar divu vārtu pārsvaru, turklāt pašiem gūstot vismaz 4 vārtus. To viņi arī paveica. Turnīra noslēgumā Liepājas komanda palika trešajā pozīcijā, sev priekšā palaižot arī Kijevas “Sokil”.

Ziņa publicēta pateicoties liepajniekiem.lv publicētajai informācijai. Foto: easyget.lv.