4
5
„Dinamo” otrie turnīrā Mitiščos
Publicēts 27. augustā, 2008.
Šovakar Gubernatora kausa izcīņā Mitiščos Rīgas „Dinamo” tikai pēcspēles metienos ar 2:3 (1:1; 0:0; 1:1; 0:0; 0:1) piekāpās Mitišču „Atlant” hokejistiem. „Dinamo” rindās ar precīziem metieniem izcēlās Rodrigo Laviņš un Marsels Hosa.

Spēles rezultātu jau mača sestajā minūtē atklāja Rodrigo Laviņš. Tiesa, līdz perioda beigām rezultātu „Atlant” hokejisti izlīdzināja.

Otrajā periodā komandas vārtus neguva, bet trešajā vēlreiz apmainījās ar precīziem metieniem. Rīdziniekiem precīzs bija leģionārs Hosa. Arī spēles pagarinājumā nevienai no komandām vārtus gūtu neizdevās, lai gan vairākas labas izdevības bijušas „Atlant” hokejistiem.

Bet pēcspēles metienu sērijā veiksmīgāki izrādījās Mitišču hokejisti. Tas nozīmē, ka „Dinamo” Gubernatora kausa izcīņa ieguva otro vietu.

Tikmēr spēlē par trešo vietu Toljati „Lada” hokejisti uzvarēja Ņižņekamskas „Neftekhimik” ar 6:2. Spēles rezultātu atklāja Latvijas hokejists Georgijs Pujacs.