30
31
„Dinamo” saņem kāvienu
Publicēts 5. septembrī, 2008.
Trešajā Kontinentālās hokeja līgas spēlē Rīgas „Dinamo” saņēmis spēcīgu pērienu. Zaudējums 0:7 (0:2; 0:3; 0:2) pret Novokuzņeckas „ Metalurg”.

„Dinamo” galvenā trenera Jūliusa Šuplera prognozes pieņem reālas aprises. Katrs mačs piecu spēļu izbraukumu sērijā nudien kļūst aizvien smagāks un smagāks. Mini-tūrē vēl priekšā divi mači pret Novosibirskas „Sibirj”. Pirmais no tiem jau svētdien.

AKROBĀTIKA. Šodien neviens no Rīgas “Dinamo” vārtsargiem, kā arī laukuma spēlētājiem, nerādīja tādus brīnumus, lai glābtu komandu no sagrāves. FOTO: Edijs Pālens, hokejs.lv

Neviens no „Dinamo” hokejistiem šodien pretinieku vārtus atslēgt neprata. Glābēji nebija arī nedz Sergejs Naumovs (ielaisti četri vārti), nedz Edgars Masaļskis (trīs goli), kamēr padsmitnieks Sergejs Bobrovskis Novokuzņeckas vārtos demonstrēja lielisku sniegumu. Viņu pārspēt nespēja arī rīdzinieku šķietami tehniskākais spēlētājs Aleksandrs Ņiživijs, kuram bijusi teju reālāk iespēja (izgājiens viens pret vienu) pārspēt pārliecinoši darbojošos pusaudzi Novokuzņeckas vārtos.

Tikmēr „Dinamo” būrī pretinieki pirmajā periodā iemeta divas, otrajā trešdaļā par vienu vairāk, bet noslēdzošajā atkal divas ripas. Pēc ielaistā ceturtā gola Naumova vietā vārtos stājās Masaļskis, taču arī viņš krievu klubam nebija šķērslis. Un galu galā arī pirmā sagrāve.

Kontinentālā hokeja līga
5. septembris, Novokuzņecka

Novokuzņeckas „Metalurg” – Rīgas „Dinamo” 7:0 (2:0; 3:0; 2:0)

Vārti: 5:25 Višņakovs (Hļebņikovs, Poliščuks, vair.) 1:0; 6:22 Šinkars (Dudarevs) 2:0; 26:52 Poliščuks (Hļebņikovs, Davidovs, vair.) 3:0; 32:09 Čupins (Ostrouško, Dudarevs) 4:0; 34:16 Kicins (Marjams, Poliščuks) 5:0; 43:21 Šinkars 6:0; 58:19 Šinkars (Čupins, vair.) 7:0;