4
5
„Rīga2000” un „Latgale” sāk ar uzvarām
Publicēts 10. septembrī, 2008.
Vakar ar uzvaru Baltkrievijas atklāto čempionātu hokejā uzsākušas divas Latvijas komandas – Daugavpils „Latgale” ar 3:0 uzvarēja „Gomeļ”, bet „Rīga2000” ar 2:1 pārspēja Žlobinas „Metalurg”.

„Rīga2000” un Žlobinas komandu spēlē vārti tika gūti tikai mača pirmajā periodā. Vispirms Gints Meija izvirzīja vadībā rīdziniekus. „Metalurg” 15. minūtē pēc veiksmīgas skaitliskā vairākuma izspēles rezultātu izlīdzināja, bet spēles beigu rezultātu divas minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām uzstādīja Gatis Gricinskis (2:1).

Tikmēr „Latgale” Gomeļā, teicami nospēlējot otro periodu, kura laikā guva divus vārtus (precīzi meta Aleksandrs Terjohins un Eugedijs Bauba), bet trešajā periodā Dmitrijam Beresņevam iemetot vēl vienu golu, varēja svinēt savu pirmo uzvaru Baltkrievijas atklātajā čempionātā.

Rīt Liepājā savā starpā spēlēs arī divas pārējās Baltkrievijā startējošās Latvijas komandas - “Liepājas Metalurgs” un ASK/Ogre.