4
5
Arī otrā Rīgas Dinamo spēle neiepriecina...
Publicēts 2. martā, 2009.
Rīgas “Dinamo” arī otrajā Gagarina kausa izcīņas pirmās kārtas mačā pret Maskavas “Dinamo” piedzīvoja kaunpilnu zaudējumu. Šoreiz 1:7.

Jau pats mača sākums izvērtās nesekmīgs. 2. minūtē ar precīzu metienu izcēlās Matiass Veinhandls, atklādams rezultātu. Arī perioda turpinājumā neliels pārsvars bija mājiniekiem. Ļoti bīstams moments izvērtās 12. minūtē, kad Pestuško raidītā ripa atsitās pret Martina Pruseka sargāto vārtu stabu. Trešdaļas 15. minūtē saķildojās divi hokejisti - Duvijs Vestkots un Dmitrijs Afanasenkovs. Maskavietis nospēlēja rupji, uz ko Vestkots atbildēja. Diemžēl rīdziniekam piesprieda 4 minūšu sodu, kamēr mājiniekam tikai 2. Atrodoties vairākumā, Maskavas klubs dubultoja rezultāta starpību. Vārtus guva Deniss Deņisovs.

Lai gan otrajā trešdaļā spēku samēri izlīdzinājās, atkal precīzs metiens mājiniekiem. Spēles 33. minūtē rezultāta starpību palielināja Daņils Markovs. Periodam ritot uz beigām, tiesnešu brigāde pret Vestkotu atkal nebija saudzīga, piespriežot noraidījumu līdz spēles beigām.

Protams, vietējais “Dinamo” izmantoja Latvijas komandas vājuma mirkli. Petrs Čajaneks panāca 4:0 neilgi pēc trešās trešdaļas sākuma. Tiesa, nepagāja ne divas minūtes, kad beidzot pirmo ripu (gan mačā, gan sērijā) oponentu vārtos ieraidīja rīdzinieki - precīzs bija Marsels Hosa. Teju precīzi pēc minūtes savus otros vārtus mačā guva Veinhandls. Arī turpmāk dominēja Maskavu pārstāvošie spēlētāji. Karles Rahuneks pārspēja uz maiņu iznākušo Sergeju Naumovu, kā arī vēlreiz to spēja Aleksandrs Gorošanskis.

Jāpiebilst, ka nākamā spēle 4. martā “Arēnā Rīga”. Iespējams, māju sienas spēs sērijas rezultātu mainīt uz pozitīvo pusi.

Maskavas “Dinamo” - Rīgas “Dinamo” 7:1 (1:0; 2:0; 4:1)