4
5
Dinamo pārliecinoši uzvar Torpedo 4:1 (+ vārtu momentu video)
Publicēts 9. oktobrī, 2010.
Rīgas DINAMO šodien Arēnā Rīga tikās ar Ņižņijnovgorodas TORPEDO, kas šo sezonu ir iesākusi ļoti veiksmīgi, un izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru ar 4:1.

Spēles pirmās minūtes pagāja ļoti līdzīgā, aktīvā, taču tajā pašā laikā uzmanīgā cīņā. Tomēr pirmās trešdaļas otrajā pusē sāka izpausties Rīgas DINAMO pārsvars, kuru gan realizēt vārtos neļāva teicamā Bruklera spēle vārtos. Tikpat pārliecinoši otros vārtos darbojās Holts. Tomēr 16. minūtē Dārziņš pārķēra ripu vidus zonā, un pretuzbrukumā izvirzīja Miķeli Rēdlihu, pēc kura piespēles Mikuš izslidoja vienatnē pret vārtsargu un apspēlējis viņu ieraidīja ripu vārtos – 1:0. Neilgi pēc šiem vārtiem TORPEDO arī ieraidīja ripu Holta vārtos, taču tie netika ieskaitīti, jo pirms tam tika fiksēta spēle ar augsti paceltu nūju.

Spēles liktenis izšķīrās 2. periodā, kurā DINAMO dominēja laukumā un guva trīs bez atbildes vārtus. Vispirms 26. minūtē Cibuļskis vairākumā ar spēcīgu tālšāvienu otro reizi sarūgtināja Brukleru, bet vēl pēc desmit minūtēm ātrā pretuzbrukumā Ņiživijs vienatnē pret pretinieku vārtsargu izvirzīja Hartginanu, kurš nesāka neko izdomāt, bet ar neatvairāmu metienu augšējā stūrī piespieda Brukleru kapitulēt trešo reizi. Punktu TORPEDO sagrāvei šajā trešdaļā 38. minūtē pielika Miķelis Rēdlihs, kurš no vārtu priekšas vārtos raidīja vārtsarga atsisto ripu pēc Dārziņa metiena – 4:0. Patiesības labad gan jāatzīmē, ka arī TORPEDO bija vairākas labas iespējas gūt vārtus, taču šajās epizodēs fantastiski nospēlēja Holts.

Trešā trešdaļa jau bija pārvērtusies par formalitāti, un to labi saprata arī abu komandu spēlētāji, kuru darbībām trūka azarta. Pusotru minūti līdz beigām TORPEDO vienīgo reizi izdevās sarūgtināt Krisu Holtu, liedzot viņam izbaudīt prieku par sauso spēli, kad mūsējie pavirši nospēlēja savā aizsardzības zonā, un Kuzmins no vārtu priekšas guva prestiža vārtus – 4:1.

Teksts: dinamoriga.eu