4
5
Jašina hat trick atnes “Lokomotiv” uzvaru
Publicēts 12. martā, 2009.
Gagarina kausa izcīņas ceturtdaļfināla otrajā mačā Jaroslavļas “Lokomotiv” uzveica Maskavas “Spartak”. Trīs vārti Aleksejam Jašinam.

Mača laikā divreiz “Spartak” atguvās pēc zaudētiem vārtiem un panāca neizšķirtu. Pirmos divus vārtus guva Jašins no “Lokomotiv” vienības, taču pēc Aleksandra Drozdecka un Dmitrija Tarasova precīzajiem metieniem rezultāts tika izlīdzināts. Aleksejs Mihnovs spēja Jaroslavļu atkal izvirzīt vadībā, taču arī šoreiz viesi atspēlējās - gols Alekseja Akinfejeva kontā. Piecas minūtes pirms mača beigām 4:3 panāca Aleksandrs Gaļimovs, bet punktu spēlei pielika Jašina raidītā ripa tukšos vārtos.

Jaroslavļas “Lokomotiv” - Maskavas “Spartak” 5:3 (1:0, 1:1, 3:2)

Sērijā 2:0.

Pēc vakardienas zaudējuma, sērijā neizšķirtu atkal panākuši Magņitogorskas “Metallurg” spēlētāji, kas ar 4:3 uzveica Mitišču “Atlant”. Rezultātu atklāja mājinieku hokejists Nikolajs Proņins, bet otrā perioda sākumā neizšķirtu panāca Čempionu līgas uzvarētāju  leģionārs Tomašs Rolineks.  Tieši pusminūti vēlāk Vladimirs  Maleņkihs  meta nekļūdīgi, vadībā izvirzot  jau viesus. Taču “Atlant” ar to nebija mierā, gūstot atbildes vārtus  (Dmitrijs Bikovs). Pēc Alekseja Kaigorodova  (”Metallurg”) un  Vadima  Homicka (”Atlant”) raidījumiem abas vienības atkal apmainījās ar vārtu guvumiem. Mača likteni izšķīra Vladislava Buļina precīzais metiens, kas pārspēja Reju Emeriju.

Mitišču “Atlant” - Magņitogorskas “Metallurg”  3:4 (1:0, 1:3, 1:1)

Sērijā 1:1.

Atgādināšu, ka sērija rit līdz trim uzvarām. Atlikušie divi pusfināla pāri savus mačus aizvadīs rīt.