1
2
Karsums gūst vārtus, Skrastiņam zaudējums
Publicēts 4. aprīlī, 2009.
Aizvadītajā naktī Mārtiņš Karsums guvis savus pirmos vārtus NHL. Tiesa, viņā pārstāvētā Tampabejas “Lightning” pagarinājumā ar 4:5 piekāpās Ņūdžersijas “Devils”.

Karsums vārtus guva sešas minūtes pirms spēles beigām, tādējādi panākot neizšķirtu 4:4, kas ieveda spēli papildlaikā. Laukumā Mārtiņš pavadīja praktiski 13 minūtes, un šis vārtus nesošais metiens bija arī vienīgais, kuru viņš pa visu spēli izdarīja. Uzvaras vārtus “Devils” hokejisti guva jau pagarinājuma otrajā minūtē, izmantojot “Lightning” neveiksmīgi izdarīto maiņu. Uzvaras vārtus guva Zeks Periss. Karsums tika atzīts par spēles otro zvaigzni.

Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Floridas “Panthers” piedzīvoja zaudējumu, savā laukumā ar 1:3 piekāpjoties Atlantas “Thrashers”. Skrastiņa kontā uz laukuma pavadītas 16 minūtes, viens bloķēts pretinieku metiens, kā arī pozitīvs lietderības koeficients +1.

Nākamnakt NHL spēles aizvadīs divi latvieši - Mārtiņš Karsums un Raitis Ivanāns. “Lightning” savā laukumā uzņems Ņujorkas “Islanders”, bet Raita Ivanāna pārstāvētā Losandželosas “Kings” mērosies spēkiem ar Fīniksas “Coyotes”.