4
5
Latviešiem zaudējumi
Publicēts 21. novembrī, 2008.
Šovakar Eiropas hokeja laukumos spēlēja tikai divi latvieši. Oskaram Cibuļskim vārti, bet Aleksandrs Jerofejevs ar rezultativitātes punktiem neatzīmējās.

Austrijas hokeja čempionātā (EHL) ar gūtiem vārtiem Zalcburgas „Red Bull” sastāvā atzīmējies Cibuļskis, diemžēl viņa pārstāvētā komanda piekāpās „EC KAC” ar 4:6. Latvietis ripu vārtos iemeta nepilnas četras minūtes pirms pirmā perioda beigām, panākdams neizšķirtu – 2:2.Tupmākais mačs arī bija visai rezultatīvs – nākamos divus „KAC” noslēdza ar sev apmierinošu vārtu attiecību – 2:1, kas kopsummā deva jau iepriekš minētos ciparus uz tablo 6:4. Līdz trešā perioda astotajai minūtei, jāatzīst, rezultāts vēl bija 4:4, taču tad vairākumu izmantoja „KAC” hokejisti. Uz noraidīto soliņa atradās neviens cits kā Cibuļskis…

Arī Jerofejeva pārstāvētais klubs Prāgas „Sparta” Čehijas Ekstralīgā atzina pretinieku pārākumu, 1:2 pret Karlovu Varu „Energie”. Jerofejevs protokolā atzīmējās vienīgi ar nopelnītām 2 soda minūtēm.