4
5
Latvijas kauss ceļo uz Liepāju
Publicēts 4. septembrī, 2008.
Uzvarot ASK/Ogre ar 6:2, par Latvijas hokeja kausa ieguvējiem otro gadu pēc kārtas kļuvuši SK „Liepājas Metalurgs” hokejisti.

Ja vēl pirmajā periodā ogrēnieši Liepājas hokejistiem turējās pretī visiem spēkiem (viņi arī pirmie pēc Vjačeslava Fanduļa metiena izvirzījās vadībā), otrajā spēles daļā pretestība izira pa visām vīlēm.

Ejot atpūtā pēc pirmā perioda, meču pārsvars vēl bija minimāls (2:1). Taču otrajā trešdaļā liepājnieki pretinieku vārtos sabēra veselas četras ripas (Kniksts, Pliskausks, Ivanovs, Mamonovs), un mača liktenis pirms noslēdzošās spēles daļas bija izšķirts (6:1). Tiesa, pēdējā trešdaļā vēl vienus vārtus ogrēnieši atguva (precīzs bijušais Liepājas komandas spēlētājs Romāns Ņikitins), taču ar to bija krietni par maz.

Latvijas kausa izcīņa noslēgsies sestdien.