4
5
Liepājnieki soli no finālčetrinieka
Publicēts 23. novembrī, 2008.
Kontinentālā kausa izcīņā Liepājas „Metalurga” hokejisti šovakar izcīnīja uzvaru pār Kijevas „Sokil” ar 3:1. Ir pamatotas cerības uz iekļūšanu finālčetriniekā!

Rezultāts atklāts tika vien otrajā periodā. Lai gan liepājniekiem izdevību nebija daudz, divas no tām otrajā trešdaļā viņi izmantoja. Precīzi metieni Mārim Grāvītim un Vladimiram Mamonovam. Trešajā divdesmitminūtē Edijs Brahmanis nodrošināja uzvaru, pārspēdams kijeviešu vārtsargu Igoru Karpenko. Goda vārtus „Sokil” spēja gūt – dažas minūtes pirms mača beigām rezultatīvs izrādījās Metvičuks. Vai nu apmierināti ar rezultātu, vai sapratuši, ka neko vairs nespēs mainīt, spēles beigās Kijevas kluba vārtsargs netika mainīts pret sesto laukuma hokejistu.

Šobrīd Latviju pārstāvošais klubs ir vislabākajā situācijā no D grupas komandām. Pēdējā mačā pret Minskas „Keramin” mūsējie var atļauties zaudēt ar vienas ripas starpību. Šodien minskieši „Gornyak” vienību pārspēja ar 4:0.

Ziņu sagatavot palīdzēja liepajniekiem.lv publicētie materiāli. Foto: easyget.lv.