4
5
Pret maskaviešiem sagrāve
Publicēts 22. janvārī, 2009.
Rīgas „Dinamo” izbraukumā Maskavā piedzīvoja smagu zaudējumu pret vietējo „Dinamo” – 1:7.

Tā kā Martins Pruseks ir savainots, rīdzinieku vārtus sargāja Sergejs Naumovs. Rīgas klubs, atšķirība no mājiniekiem, pelnīja soda minūtes. Par to arī nācās samaksāt. Sāpīgāk nekā divas minūtes atsēžot uz noraidīto soliņa. Deniss Deņisovs izmantoja vairākumu, atklājot rezultātu. Minūti vēlāk Aleksejs Kaļužnijs dubultoja pārsvaru.

Maskavas vienība rezultātu palielināja pakāpeniski. Pašā otrās trešdaļas sākumā Deniss Tolpeko panāca 3:0, vidusdaļā Vitālijs Jašmeņevs pārspēja Naumovu, bet beigās – Deņisovs pieskaitīja savam kontam vēl vienu „golu”.

Pēc Dmitrija Šitikova un Konstantīn Kasjančuka precīzajiem metieniem rezultāts kļuva 7:0. Gluži kā ļaunākajos murgos… Goda vārtus gūt gan izdevās arī mūsējiem. Krišjānis Rēdlihs pēc Marsela Hosas un Meta Elsiona piespēlēm izmantoja vairākumu.

Rīgas „Dinamo” – Maskavas „Dinamo” 1:7 (0:2, 0:3, 1:2)