4
5
Rīdzinieki arī otrreiz uzvar “Sibirj”
Publicēts 21. februārī, 2009.
Šovakar otro maču divu dienu laikā pret Novosibiskas “Sibirj” aizvadīja Rīgas “Dinamo”. Arī šoreiz izcīnīta uzvara - 3:2.

Tāpat kā vakar, diezgan ātri mūsējie izvirzījās vadībā. Trešajā minūtē Duvijs Vestkots ar precīza tālmetiena palīdzību izmantoja divu vīru vairākumu. Vēlāk trešdaļā arī “Dinamo” uz savas ādas izcieta divu vīru deficītu, taču veiksmīgi vārtos darbojās Martins Pruseks, kurš atgriezies pēc savainojuma sadziedēšanas.

Otrā perioda vidū Mihails Aņisins izlīdzināja rezultātu. Taču ilgi tablo 1:1 nerādīja. Četras minūtes vēlāk Guntis Galviņš, kurš šodien spēlēja Kristapa Sotnieka vietā, pēc Miķeļa Rēdliha piespēles atjaunoja pārsvaru. Līdz divdesmitminūtes beigām rīdzinieki divkārt izpelnījās noraidījumus - abus par turēšanu ar nūju.

Trešajā trešdaļā cīņa noritēja visai līdzīgi - momenti bija gan mājiniekiem, gan viesiem. Diemžēl tieši viesi no Novosibirskas bija tie, kuriem paveicās. Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Dmitrija Juškeviča raidītā ripa ielidoja Pruseka vārtos.

Tā kā pamatlaiks, kā arī papildlaiks beidzās neizšķirti, uzvarētāja noteikšanai bija nepieciešami “bullīši”. Mūsējie izrādījās pārāki, Laura Dārziņa kontā izšķirošais metiens. Ar šo uzvaru “Dinamo” nodrošinājuši vietu izslēgšanas mačos, lai arī kā veiktos atlikušajos trīs mačos. 23. februārī “Arēnā Rīga” jāspēlē pret Novokuzņeckas “Metallurg”.

Rīgas “Dinamo” - Novosibirskas “Sibirj” 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 1:0)

Vārtus guva: Duvijs Vestkots, Guntis Galviņš, Lauris Dārziņš; Mihails Aņisins, Dmitrijs Juškevics